Bonthé Pai Mu Tan biely čaj

Neohodnotené
Značka: Bonthé
€8,49 / ks €7,08 bez DPH
Skladom

Starodávny čínsky biely čaj, v preklade známy aj ako Biela pivonka, bol obľúbený čaj čínskych panovníkov. Jeho chuť je plná, nevtieravo sladkastá, s tónmi orieškov a mandlí. Je osviežujúci, jemný čaj, vhodný na celodenné aj večerné popíjanie, vďaka nízkemu obsahu povzbudzujúceho teínu. Predstavuje vhodnú alternatívu k zelenému či čiernemu čaju. Biely čaj je veľmi šetrne spracovávaný a predstavuje najprírodnejšiu verziu čaju s vysokým obsahom antioxidantov.

Zloženie: biely čaj

Balenie: 16 x 2,5 g ( jedna porcia pozostáva z pyramídového sáčku z biodegratovateľného materiálu so šnúrkou a tagom, jednotlivo hygienicky prebalený vo fólii).

Obsah kofeínu: nízky

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela pivonka, ako znie slovenský preklad názvu, patrila k čajom určených pre čínskych panovníkov. Tí verili, že im omladzuje organizmus. Nevtieravá sladkastá chuť a nízka úroveň povzbudzujúceho teínu. Osviežujúci, veľmi jemný čaj vhodný pre celodenné i večerné popíjanie.

Balenie: 16 x 2,5 g ( jedna porcia pozostáva z pyramídového sáčku z biodegratovateľného materiálu so šnúrkou a tagom, jednotlivo hygienicky prebalený vo fólii)

Dodatočné parametre

Kategória: Biely sypaný čaj Bonthé
Hmotnosť: 0.04 kg
Obsah kofeínu: nízky
Výrobca: TeaPack, s.r.o.
Počet kusov v balení: 16 ks x 2,5 g
Balenie: porcovaný
Druh čaju: biely

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: