Vínna terasa pod hradom

Coffee Sheep | Naše miesta | Kaviareň

po—ne     zatvorené
 


Vínna terasa pod hradom je po skončení letnej sezóny trvalo zatvorená. Tešíme sa na novú sezónu v roku 2024, ktorú prinesú prvé teplé lúče neskorej jari. O opätovnom otvorení terasy vás budeme informovať prostredníctvom našich sociálnych sietí. Ďakujeme za priazeň v roku 2023.

Pre mnohých patrí káva a víno medzi najlepšie veci v živote. Hoci sú tak vzdialené, dokonale sa dopĺňajú. Káva prináša ovocnosť vína a víno nádych kávovej sladkosti. Hlboké a komplexné chute, pohoda a čas s najbližšími. Vínna terasa pod hradom prinášame spojenie toho, čo oba nápoje symbolizujú.

Trvalá ponuka veľmi dôsledne vybraná našim vínnym expertom Karolom Miklošom a profesionálmi z „Aké víno“ je tým, čo osvieži vaše večery. Na oba nápoje máme tie najvyššie nároky. Preto vám prinášame výberovú kávu za dostupné ceny a skvelú ponuku vín.

Každý večer ponúka nové chute a zážitky. Lahodná káva a skvelé víno nie je to jediné, čo vám prinesie krásny pocit do neskorej jari, horúceho leta alebo farebnej jesene. Nájdete u nás aj ľahučký gurmánsky zážitok. Všetko, čo k dobrému vínu patrí.

Na zdravie!


Marka Aurélia 9, 911 01 Trenčín
— tel. kontakt: 00421 918 291 931

Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa Vínna terasa