Potraviny Sum — kvalita od slovenského výrobcu

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

47
147

Značky

Zobrazených položiek: 2
coffee sheep sum kakauko bio 195g 02
Natural
€5,17 bez DPH
€6,20

Kakauko je konopný proteínový nápoj v prášku určený pre veľkých aj malých, ochutený prírodnými surovinami ako kakao, pravá ceylonská škorica, naozajstná vanilka a osladený...

974
Sum kokosovy cukor
Natural
€4,08 bez DPH
€4,90

Delikátny 100% nerafinovaný cukor z nektáru kvetov kokosových paliem. Naozaj prírodný cukor v najvyššej biologickej kvalite, ktorý pochádza z malých rodinných fariem Indonézie a...

977

Potraviny SUM

od kamarátov z Dolneno Kubína, sú spestrením našej ponuky, hlavne preto, lebo ich sami máme moc radi. Máme pri nich istotu, že dostaneme tú najvyššiu dostupnú kvalitu.

V SUM si dôsledne vyberajú svojich dodávateľov a pravidelne preverujú kvalitu surovín. Neriadia sa teda iba otázkou ceny, zásadne nakupujú suroviny podľa kvality! Vo výrobe zaviedli systém HACCP, a ich výrobky tak spĺňajú najvyššie kritéria kvality, ako aj hygieny potravín.

Firma je v systéme ekologického poľnohospodárstva, používajú výhradne suroviny v kvalite BIO (ORGANIC), so zaručeným pôvodom, vypestované či vyprodukované v systéme bio-poľnohospodárstva, bez umelých hnojív, pesticídov a pod. Všetky výrobky SUM sú bez umelých farbív, chemických konzervantov a žiadne suroviny nepochádzajú z geneticky modifikovaných organizmov.

Väčšina surovín z konopného semienka, ktoré používajú vo výrobe, však spĺňa aj kritériá kvality Halal a OU Kosher.