Pražiareň

Coffee Sheep | Naše miesta | Pražiareň

po—pi  09.00—18.00
so     09.30—19.00
ne     09.30—19.00


Srdcom Coffee Sheep je naša pražiareň. Hneď vedľa nového mostu na okraji Trenčína, ďalej od ruchu centra mesta, s výbornou dostupnosťou nielen autom, ale aj na bicykli.

Práve na tomto mieste pražíme a balíme všetky vaše kávové balíčky. Tu sa s kávou hráme, skúšame jej nové chute, experimentujeme s jej prípravou.

V našej pražiarni pracujeme s kávou nielen z tradičných, ale aj z nových, minoritných či exkluzívnych destinácií. Skúšame klasické, ale aj individuálne stupne praženia, aby sme z kávy dostali tú najzaujímavejšiu chuť.

Pražiareň Coffee Sheep je to pravé miesto, kde môžete prísť porozprávať sa o káve, o alternatívnych spôsoboch jej prípravy, poradiť sa, ochutnať, kúpiť, či vypiť našu milovanú kávičku.


— adresa: Biskupická 54, 911 01 Trenčín
— tel. kontakt: 00421 948 189 052

pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň pražiareň

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie