Trinity Zero — prenosný kávovar s minimálnou ekologickou stopou

Tip
1 hodnotenie
€37,90 / ks €31,58 bez DPH
Skladom

Zero je prenosný kávovar s patentovaným dizajnom spoločnosti Trinity Coffee. Tento jedinečný výrobok je určený všetkým milovníkom kávy a cestovania. Vychutnajte si najlepšie medzi espressom a prekvapkávanou kávou. Zabudnite na jednorazové papierové filtre. Kávovar s veľkosťou dlane má vlastnú veľmi jemnú kovovú filtračnú mriežku.

Kávovar Zero spojil u jeho tvorcu Marka Folkera lásku ku káve, inžinierskemu dizajnu a záujem o životné prostredie. Výsledkom je manuálny kávovar s minimálnou ekologickou stopou.

Skvelú kávu si vďaka minimalistickým nárokom a veľkosti kávovaru pripravíte kdekoľvek. Stačí už len nájsť miesto. Doma, na prechádzke, počas kempovania, alebo v horách pri východe slnka?

— objem — 100 ml
— objem zásobníka na kávu — 18 g
— váha — 115 g
— rozmery — 90 x 65 mm
— farby — čierna
— upozornenie — nevhodný do umývačky
— materiál — 100% recyklovateľné, bez BPA

Viac o značke Trinity Coffee

Príbeh Trinity Coffee sa začal v roku 2015, keď spoločnosť vstúpila na trh s vôbec prvý kávovarom typu „all-in-one“ na svete – Trinity ONE. Jeho vývoj bol financovaný prostredníctvom internetovej platformy pre crowdfundingové financovanie projektov. Vo svojej dobe sa vďaka podpore cez 100 000 dolárov stal najúspešnejším kávovým projektom v Austrálii. Kávovar Trinity ONE získal prestížne ocenenie Good Design Selection Award a rovnakú cenu dostal aj kávovar Trinity Zero.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: