Asobu Clutch&Go LA16 — štýlová termoska s tajnou skrýšou

Neohodnotené
Značka: Asobu
€29,90 / ks €24,92 bez DPH
Skladom

Štýlová termoska Clutch&Go je vyrobená z dvojitej nerezovej potravinárskej ocele s vákuovanou vnútornou výplňou. Vďaka tomu má výrazne redukovanú hmotnosť a dlhšie udržiava svoj obsah v požadovanej teplote. Tepelná výdrž studeného nápoja je 24 hodín, výdrž teplého nápoja v termoske je viac ako 8 hodín. Je recyklovateľná, nepriedušná a nezachováva v sebe zápach, alebo pachuť kovu.

Termoska s nadčasovým dizajnom a praktickým úchytom môže byť aj módnym doplnkom. Je ľahká a dobre padne do ruky. Napriek tomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu. Jej funkčnosť oceníte nielen v meste, ale aj pri kratších prechádzkach. V spodnej časti je miesto pro uschovanie kľúčov alebo iných drobností. Široký uzáver je praktický nielen pri plnení, ale aj počas samotného pitia. Výrobca poskytuje doživotnú záruku na nerezový materiál.

— objem — 410 ml
— váha — 330 g
— rozmery — 216 x 70 mm
— farby — čierna
— upozornenie — nevhodná do umývačky
— materiál — kvalitná brúsená nerezová oceľ, plast 100% BPA Free 

Viac o značke Asobu

Kanadská spoločnosť Asobu si potrpí na detailné spracovanie a kvalitu svojich výrobkov. Veľký dôraz kladie na použitie materiálov šetrných k životnému prostrediu, vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a potravinárskeho plastu. Za svoje dizajnové prvky a patentované produkty získava každoročne množstvo medzinárodných ocenení.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: