Brewista Smart Scale II digitálna váha

Novinka
Značka: Brewista
€77 / ks
Momentálne nedostupné

Precízna vodotesná váha so zabudovanými stopkami, šiestimi programami, dobíjateľnými akumulátormi a ochrannou gumovou podložkou. Nová vylepšená verzia váhy Brewista Smart Scale II je tak dobrý kamarát nadšených milovníkov kávy, ako aj profesionálnych baristov.

Farba: nerez, čierna
Materiál: nerez, plast

Detailné informácie

Podrobný popis

Režim 1 - Plne manuálny režim s ručným nulovaním váhy a štartom časomiery.

Režim 2 - Automatické nulovanie a okamžitý štart časomiery. Váha aj časomiera sa spustia v okamžiku, keď na váhu položíte šálku. Akonáhle šálku odoberiete, hodnoty sa po 5 sekundách automaticky vynulujú.

Mode 3 - Automatické nulovanie a manuálna časomiera. Čas aj váha sa automaticky vynulujú hneď potom, čo na váhu položíte šálku. Zvoľte na kávovare extrakciu kávy a v rovnakom čase stlačte oranžové tlačidlo TIME, ktoré spustí časomieru. Časomiera sa automaticky zastaví vo chvíli, keď zložíte šálku z váhy. Po piatich sekundách sa opäť váha vynuluje.

Mode 4 - Automatické nulovanie s vypnutou časomierou. Položte šálku na váhu a zapnite extrakciu kávy. Váha ukazuje automaticky, čas zostáva deaktivovaný. Váha sa vynuluje päť sekúnd po odložení šálky.

Mode 5 - automatické nulovanie a automatické spustenie časomiery. Položte šálku na váhu a počkajte, až sa vynuluje. Časomiera sa spustí automaticky vo chvíli, keď sa tekutina dotkne šálky. Pokiaľ chcete časomieru prerušiť, stlačte tlačidlo TIME. Váha sa automaticky vynuluje päť sekúnd po zložení šálky z váhy.

Mode 6 - režim pre prípravu filtrovanej kávy. Pripravenú nádobu na kávu položte na váhu, stlačte TARE a začnite zalievať kávu vodou. Časomiera sa spustí automaticky. Váha sa vynuluje 5 sekúnd po zložení potrebného kávového príslušenstva z váhy.

Dodatočné parametre

Kategória: Príprava kávy
Záruka: 2 roky
Výrobca: Brewista
Požadované vlastnosti: Displej
Maximálna nosnosť: Menej ako 5 kg
Presnosť váženia: Menej ako 1 g
Prevedenie: digitálne
farba: nerez, čierna
materiál: nerez, plast
výrobca: Brewista