Muštáreň Hostětín — ovocné produkty z Bielych Karpát

Webová stránka značky: Muštáreň Hostětín — ovocné produkty z Bielych Karpát

Muštáreň Hostětín uviedlo v roku 2000 do prevádzky občianske združenie Tradície Bielych Karpát, aby prispelo k obnove tradičného ovocinárstva aj vytváranie pracovných miest v pohraničnom regióne. Nachádza sa v chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty.

Základom MH produktov je čistá a neriedená jablčná šťava vyrábaná tradičným postupom z jabĺk pestovaných miestnymi poľnohospodármi. Šťava zo zmesi miestnych odrôd sa vyznačuje plnou, sladkokyslou chuťou.

Pri výrobe jablčného muštu používajú postupy, ktoré v čo najväčšej miere uchovávajú jeho prírodný charakter. Prírodné jablčná šťava bez akýchkoľvek prísad, umelých sladidiel či filtrácie zaručujú kvalitné a ozajstnú ovocnú chuť produktov.

Viac ako ¾ produkcie nesie osvedčenie BIO - produkt ekologického poľnohospodárstva. Značka BIO garantuje spotrebiteľovi dodržanie overeného výrobného postupu, tak aj kvalitu jabĺk, ktoré do muštárne dodávajú ekologickí poľnohospodári prednostne z Bielych Karpát.

Okrem spokojných zákazníkov o kvalite MH výrobkov svedčí aj rad ocenení ako je Česká biopotravina, Regionálne potravina Zlínskeho kraja a tiež Regionálne potravina Zlínskeho kraja. Kvalitu muštov ocenil pri návšteve Hostětína v roku 2010 aj princ Charles.

Cena

56
156
2 položiek celkom
coffee sheep mh sprchovy gel s jablcnym octom a pecenym jablkom 250ml
Akcia Natural
€5,90 –15 %
€4,17 bez DPH
€5

 Sprchový gél s organickým jablčným octom a pečeným jablkom z Muštárne Hostětín. Jablčný ocot a pečené jablko podporujú zdravie a silu pokožky. Jablčný ocot má blahodarné...

998
coffee sheep mh sampon s jablcnym octom 250ml
Akcia Tip Natural
€6,50 –15 %
€4,58 bez DPH
€5,50

Vlasový šampón s jablčným octom a jablčnými kmeňovými bunkami. Muštáreň Hostětín vyrába tento šampón z prírodných látok neobsahujúcich silikóny. Prírodný jablčný ocot a jablčné...

995

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie