Muštáreň Hostětín

Webová stránka značky: Muštáreň Hostětín

Muštáreň Hostětín uviedlo v roku 2000 do prevádzky občianske združenie Tradície Bielych Karpát, aby prispelo k obnove tradičného ovocinárstva aj vytváranie pracovných miest v pohraničnom regióne. Nachádza sa v chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty.

Základom MH produktov je čistá a neriedená jablčná šťava vyrábaná tradičným postupom z jabĺk pestovaných miestnymi poľnohospodármi. Šťava zo zmesi miestnych odrôd sa vyznačuje plnou, sladkokyslou chuťou.

Pri výrobe jablčného muštu používajú postupy, ktoré v čo najväčšej miere uchovávajú jeho prírodný charakter. Prírodné jablčná šťava bez akýchkoľvek prísad, umelých sladidiel či filtrácie zaručujú kvalitné a ozajstnú ovocnú chuť produktov.

Viac ako ¾ produkcie nesie osvedčenie BIO - produkt ekologického poľnohospodárstva. Značka BIO garantuje spotrebiteľovi dodržanie overeného výrobného postupu, tak aj kvalitu jabĺk, ktoré do muštárne dodávajú ekologickí poľnohospodári prednostne z Bielych Karpát.

Okrem spokojných zákazníkov o kvalite MH výrobkov svedčí aj rad ocenení ako je Česká biopotravina, Regionálne potravina Zlínskeho kraja a tiež Regionálne potravina Zlínskeho kraja. Kvalitu muštov ocenil pri návšteve Hostětína v roku 2010 aj princ Charles.

2 položiek celkom
coffee sheep mh sprchovy gel s jablcnym octom a pecenym jablkom 250ml
Bio
€5,90

Muštáreň Hostětín vyrába sprchový gél s organickým jablčným octom a pečeným jablkom podporujúcimi zdravie a silu pokožky. Jablčný ocot má blahodarné účinky na pokožku a vlasy....

998
coffee sheep mh sampon s jablcnym octom 250ml
Bio
€6,50

Muštáreň Hostětín vyrába vlasový šampón z prírodných látok neobsahujúci silikóny. BIO jablčný ocot a jablčné kmeňové bunky podporujú rast a kvalitu vlasov. Jablčný ocot je...

995

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom