O nás

Keď Coffee Sheep vznikalo, naša motivácia bola v prvom rade osobná – ako milovníci kávy sme chceli mať k dispozícii tú najlepšiu kávu pre nás a našich priateľov. Chceli sme vytvoriť priestor pre posedenie a diskusiu pri dobrej káve s kvalitným zákazníckym servisom. Tak vznikla malá trenčianska pražiareň, ku ktorej neskôr pribudla kaviareň a kultúrny priestor v jednom.

Naším najväčším cieľom je spokojný zákazník, ktorý sa k nám rád vracia. Preto osobne dbáme na kvalitu aj toho najmenšieho balíčka našej kávy. 
Kávu sami vyberáme, pražíme, vážime, melieme aj miešame, a na záver profesionálne balíme, všetko podľa individuálnych požiadaviek našich zákazníkov. 

S kávou a jej energiou pribúdajú v našom podnikaní rôzne nápady. Čoraz viac sa venujeme komunitným projektom a podpore lokálnych produktov a nápadov. Spolupracujeme s mestskými organizáciami, lokálnymi športovými klubmi či festivalmi. Komunita a miesto pre život sú pre nás dôležité, preto sa chceme podieľať na pretváraní Trenčína na skvelé miesto pre život, spolu tvoriť veci ktoré majú zmysel a širší presah.

Lebo Coffee Sheep nie je len o káve,
 Coffee Sheep je priestor, kde sa ľudia cítia dobre.